Zapraszamy do Beach Heaven!

Beach Heaven działa od 19 lipca. Na plaży przy parku trampolin stanęły gigantyczne zjeżdżalnie wodne – 17 m „Zjeżdżalnia Gigant”, 9 m „Zjeżdżalnia Pingwin” i najmniejsza 3 m „Ośmiornica” dla najmłodszych oraz strefa dla maluszka z brodzikiem.

Na plaży funkcjonuje Beach Bar, w którym serwowane są napoje i niebiańsko pyszne hamburgery oraz inne frykasy, a obsługa dba o komfort pobytu Gości. W tle leci miły dla ucha chillout, a atmosferę niczym z Hawajów tworzą leżaki, parasole i palmy.

W słoneczne dni plaża czynna jest od godz. 10:00 do godz. 20:00 (ostatnie wejście godzina 19:00). Przy skorzystaniu z pakietu 1 godzina w Parku Trampolin + 1 godzina w strefie wodnej, za drugą godzinę płaci się tylko 50 %.

Ogromną frajdą dla dzieci są przyjęcia urodzinowe – w pakiecie urodzinowym pierwszą godzinę można wyskakać na trampolinach, a drugą spędzić na zjeżdżalniach. W ofercie jest również możliwość zorganizowania wieczornego event’u firmowego. Czy wyobrażacie sobie przyjść ze swoją ekipą, wyszaleć się w wodzie, a następnie spędzić czas przy grill’u na klimatycznej plaży ?

Istnieje możliwość rezerwacji wejść grupowych i wtedy nad bezpieczeństwem dzieci czuwa ratownik wodny. Wejścia dla grup (powyżej 15 osób) na 2 godziny (park trampolin + strefa wodna to koszt 25 zł od osoby). Rezerwacje i wszystkie informacje pod numerem telefonu: 575 191 000. Beach Heaven można śledzić na facebooku i instagramie.

Adres

ul. Toruńska 104 a
87-800 Włocławek

Kontakt

tel. +48 575 191 000
email: wloclawek@jumpheaven.pl